Hotel Lahofer
Hotel LAHOFER

Hotel LAHOFER

Neváhejte nás kontaktovat!

Zavřít
 Security code

HOTEL LAHOFER SE NACHÁZÍ PŘÍMO V HISTORICKÉM CENTRU MĚSTA ZNOJMA. POKUD PŘIJÍŽDÍTE AUTEM, JISTĚ OCENÍTE VLASTNÍ UZAVŘENÉ HOTELOVÉ PARKOVIŠTĚ, POKUD PŘIJÍŽDÍTE JAKO CYKLISTÉ, ČEKÁ VÁS VEŠKERÝ KOMFORT HOTELU S CERTIFIKÁTEM CYKLISTÉ VÍTÁNI.

Zvenčí návštěvníky hotelu vítá historická fasáda domu se dvěma štíty, vevnitř však obvykle překvapí svým moderním designem i nadčasovou elegancí. Nabízí dvaatřicet míst v jednolůžkových až třílůžkových klimatizovaných pokojích (z toho jeden bezbariérový). Nabídku doplňuje velký a malý vinný sklep, lobby bar či letní venkovní zahrádka na nádvoří a samozřejmě také vinotéka s širokou nabídkou nejen našich vín.

Hotelová restaurace Veselá 13 nabízí českou a mezinárodní kuchyni, dokonalý zážitek z jídla je doplněn nabídkou kvalitních vín z místních vinic.

Při rekonstrukci domu, jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století, se architekt snažil propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Novinky a akce hotelu

Jarní ochutnávky nových vín ročníku 2016

Jarní ochutnávky nových vín ročníku 2016

Na jarní ochutnávky nových vín ročníku 2016 z Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL vás zve Hotel LAHOFER. Degustace se konají vždy ve středu od sedmi hodin večer ve velkém sklepě Hotelu LAHOFER ve Veselé ulici 13 a to...

více zde

Týdenní menu

Týdenní menu

Prohlédněte si naše obědové menu na aktuální týden   

více zde

Ubytovací balíčky

ZDE NALEZNETE NAŠI AKTUÁLNÍ NABÍDKU UBYTOVACÍCH BALÍČKŮ.

V případě, že nabídka nebude dle vašeho „gusta“, rádi vám sestavíme balíček na přání...

Gourmet balíček

Gourmet balíček

Můžete se těšit na ochutnávku vín Vinařství LAHOFER v historickém centru Znojma s výhledem na údolí řeky Dyje a nezapomenutelný večer v restauraci Hotelu LAHOFER. Více zde

Dva dny pro dva

Dva dny pro dva

Udělejte si radost... Více zde