Hotel Lahofer
Hotel LAHOFER

Hotel LAHOFER

Neváhejte nás kontaktovat!

Zavřít
 Security code

HOTEL LAHOFER SE NACHÁZÍ PŘÍMO V HISTORICKÉM CENTRU MĚSTA ZNOJMA. POKUD PŘIJÍŽDÍTE AUTEM, JISTĚ OCENÍTE VLASTNÍ UZAVŘENÉ HOTELOVÉ PARKOVIŠTĚ, POKUD PŘIJÍŽDÍTE JAKO CYKLISTÉ, ČEKÁ VÁS VEŠKERÝ KOMFORT HOTELU S CERTIFIKÁTEM CYKLISTÉ VÍTÁNI.

Zvenčí návštěvníky hotelu vítá historická fasáda domu se dvěma štíty, vevnitř však obvykle překvapí svým moderním designem i nadčasovou elegancí. Nabízí dvaatřicet míst v jednolůžkových až třílůžkových klimatizovaných pokojích (z toho jeden bezbariérový). Nabídku doplňuje velký a malý vinný sklep, lobby bar či letní venkovní zahrádka na nádvoří a samozřejmě také vinotéka s širokou nabídkou nejen našich vín.

Hotelová restaurace Veselá 13 nabízí českou a mezinárodní kuchyni, dokonalý zážitek z jídla je doplněn nabídkou kvalitních vín z místních vinic.

Při rekonstrukci domu, jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století, se architekt snažil propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Novinky a akce hotelu

Na Rajskou a Lampelberg opět od května 2018

Na Rajskou a Lampelberg opět od května 2018

Vinný hrádek Lampelberg a degustační altán na Rajské vinici budou pro veřejnost opět otevřeny od května 2018.

více zde

Týdenní menu

Týdenní menu

Prohlédněte si naše obědové menu na aktuální týden

více zde

Ubytovací balíčky

ZDE NALEZNETE NAŠI AKTUÁLNÍ NABÍDKU UBYTOVACÍCH BALÍČKŮ.

V případě, že nabídka nebude dle vašeho „gusta“, rádi vám sestavíme balíček na přání...

Gourmet balíček

Gourmet balíček

Můžete se těšit na ochutnávku vín Vinařství LAHOFER v historickém centru Znojma s výhledem na údolí řeky Dyje a nezapomenutelný večer v restauraci Hotelu LAHOFER. Více zde

Dva dny pro dva

Dva dny pro dva

Udělejte si radost... Více zde