Restaurace Lahofer

Neváhejte nás kontaktovat!

Zavřít
 Security code

V našem nekuřáckém hotelu a restauraci na Veselé ulici 13 nabízíme speciality české, moravské i mezinárodní kuchyně z těch nejlepších surovin. Ke každému jídlu vám náš školený personál doporučí ideální víno. V létě je navíc možné posedět venku na zahrádce, kde se vyřádí i děti v našem dětském koutku. Samozřejmostí je denní menu v pracovní dny.

Dárkové poukazy

Přejete si dát někomu jako dárek ubytování v našem hotelu, návštěvu restaurace či nákup vína? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Rezervace míst v restauraci

Vzhledem k vytíženosti hotelové restaurace, doporučujeme hostům rezervaci míst.

Náš hotel je nekuřácký

Ve všech vnitřních prostorách našeho hotelu je kouření zakázáno. Děkujeme vám, že respektujete toto pravidlo.

Hotelové parkoviště

Pokud navštívíte naši restauraci "Veselá 13", obsluha recepce vám v případě volných míst na hotelovém parkovišti ráda umožní jeho využití. Prosíme ale, nevjíždějte na parkoviště, pokud o vás obsluha recepce neví. Hrozí, že zůstanete na parkovišti uzavřeni. Hotelovým hostům slouží k otevření hotelová karta.

Novinky a akce restaurace

Valentýnské menu

Valentýnské menu

Valentýn je svátkem všech, kteří se mají rádi. Vezměte své milované či blízké a užijte si s nimi příjemné okamžiky v Hotelu LAHOFER, zveme vás na Valentýnské menu!

více zde

Steaky dle vašeho přání při Steakových dnech!

Steaky dle vašeho přání při Steakových dnech!

Tým restaurace Hotelu LAHOFER vás zve na Steakové dny. Steak si při nich můžete nechat připravit dle vlastního přání a s přílohou podle chuti! 

více zde

Zarezervujte si restauraci pro sebe

Svatby

Svatby

Přejete si svatební hostinu či kompletní svatbu na klíč? S bohatým menu, květinovou výzdobou, hudbou dle vašeho přání? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Více zde

Firemní akce

Firemní akce

Přejete si pro Vaši firmu uspořádat školení, seminář, přednášku? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Více zde