LAHOFER Aktuálně 14. ročník LAHOCupu přesouváme na příští rok
26. 05. 2020

Závod horských kol: až v roce 2021

Kvůli přetrvávající nejistotě ohledně pořádání masových akcí a rovněž kvůli pozastavení spolupráce a finančního plnění ze strany generálního partnera Author Maraton Tour jsme se letos rozhodli nepořádat 14. ročník závodu LAHOFER Author Cup v okolí Vranovské přehrady a přesunout ho na rok příští.

"Jelikož predikce pro konání akcí tohoto typu s hromadnou účastí jsou s ohledem na současná nařízení vlády České republiky i pro následující měsíce velmi nejisté, byla rovněž společnost ČEZ, a. s. nucena provést revizi marketingové a sponzoringové strategie pro rok 2020. Jako společnost s většinovou majetkovou účastí státu máme povinnost s výdaji v této oblasti nakládat s péčí řádného hospodáře a brát zřetel na reálný přínos v oblasti propagace objednatele v rámci podpořených akcí. V případě markantního omezení počtu diváků a účastníků se jedná o velmi důležitý ukazatel, který současně platná nařízení vlády České republiky velmi negativně ovlivňují," píše se ve vyjádření skupiny ČEZ.

Věříme, že nám zachováte přízeň i pro příští rok a už nyní se těšíme na setkání s vámi poslední srpnovou sobotu roku 2021 na pláži Vranovské přehrady.