LAHOFER Aktuálně Jarní, nová vína Vinařství LAHOFER
29. 04. 2022

Všichni si přijdou na své!

Nově jsme pro vás do ceníku připravili novou šarži velmi oblíbené Pálavy s přívlastkem výběr z bobulí, která vás okouzlí nejen nazlátlou třpytivou barvou, kterou doplňuje intenzivní a podmanivá ovocná vůně, ale i plnou chutí meruňkovo-broskvového džemu.

Ani polosladké Rulandské šedé, výběr z bobulí nezaostává se svou lehce minerální vůní doplněnou o aroma sušené hrušky a plnou extraktivní chutí připomínající hruškový kompot. Vyšší zbytkový cukr vyrovnává sebevědomá kyselinka, díky níž víno působí svěžím dojmem.

LAHOFER červený sladký jistě všechny překvapí, jedná se totiž o vinný nápoj vyrobený z hroznů odrůdy Svatovavřinecké a přírodního hroznového moštu, který právě dodává tomuto vínu svou sladkou chuť. Svatovavřinecké vtisklo tomuto nápoji tmavě rubínovou barvu a vůni švestkových povidel a ostružin.

Víno sytě karmínové barvy, v jehož vůni ucítíte výrazné aroma vyzrálých černých třešní a třešňového kompotu, doplněné o lehkou tabákovou stopu – to je nová šarže Frankovky, ročník 2019, pozdní sběr.