LAHOFER Aktuálně Muškát moravský a Neuburské: nová vína v nabídce!
19. 04. 2021

Novinky pro milovníky polosladkých vín

Muškát moravský a Neuburské - novinky, které najdete v aktuální nabídce Vinařství LAHOFER.

Začněme novým ročníkem 2020. Vinařství LAHOFER z něj nově nabízí polosladký Muškát moravský v pozdním sběru z vinice Volné pole u Hostěradic. Vyšší zbytkový cukr spolu s výraznou extraktivností dělají z tohoto vína neodolatelné lákadlo pro milovníky sladších vín. Poutavou třpytivou barvu po lipovém květu doprovází vůně bezu a vyzrálých meruněk, plnou a šťavnatou chuť evokující meruňkový kompot dokreslují svěží citrusové tóny a dlouhá perzistence.

Spolu s tímto vínem najdete v ceníku Vinařství LAHOFER ještě Neuburské z ročníku 2018, u kterého jsme s uvedením na trh čekali na ideální dobu nazrání v lahvi. A ta přišla právě nyní. Extraktivní chuť, která je podpořena vyšším obsahem přírodního zbytkového cukru v kombinaci s výraznější kyselinkou, přechází do zeleného jablíčka s rozinkovým až medovým závěrem.

Obě tyto novinky a všechna další vína z naší nabídky si můžete zakoupit v lahvi v LAHOtéce, otevřeno máme denně od 9:00 do 17:00. Využít můžete také náš e-shop vinotrh.cz nebo si objednat prostřednictvím e-mailu objednavky@lahofer.cz