LAHOFER Aktuálně Osvěžte se chladivými novinkami tohoto léta!
02. 07. 2022

Představujeme nové produkty skupiny LAHOFER

Zákazníky velmi oblíbené Prosecco DOC, Extra dry z italské oblasti Veneto má nového parťáka.
Je jím Prosecco Rosé DOC, extra dry, millesimato 2021 ze stejné oblasti.

Naši aktuální nabídku populárních frizzante v plechovce doplňují nově dvě perlivá vína, tentokrát z Vinařství WALDBERG. V nabídce můžete vybírat mezi sladkou Pálavou a suchým Ryzlinkem rýnským. Tato perlivá vína lze také objednávat pouze v balení po 24 ks, avšak v LAHOtéce nebo na eshopu vinotrh.cz si je můžete zakoupit i jednotlivě.
A příval bublin nekončí! Z Vinařství HANZEL jsme pro vás připravili polosuché Frizzante Muškát žlutý a suché Frizzante Müller Thurgau.

Řada BASE se rozšířila o novou šarži Veltlínského zeleného, ročníku 2021. Ve vůni tohoto typicky znojemského veltlínu převládají svůdné tóny mandlí a bílého pepře. Plná a dlouhotrvající chuť je kořenitá, minerální a pepřnatá zároveň.
Svatovavřinecké ročníku 2020 sytě karmínové barvy s typicky ovocitou vůní a aromatem po švestkových povidlech doporučujeme k povzbuzení v jakoukoliv denní dobu.

Seznam novinek doplňuje polosuché Neuburské, ročník 2021 z viniční trati U Hájku. Typickou vůni bílého grepu a lipového květu doplňuje šťavnatá a lehce minerální chuť připomínající čerstvé pomelo.

Nová polosladká Pálava, výběr z hroznů vás okouzlí mohutnou a plnou chutí exotických plodů, jako je kiwi, jejíž závěr je doprovázen sladkou kořenitostí.