LAHOFER Aktuálně Tři novinky z ročníku 2019 a Rajská krabice
25. 05. 2020

Nová vína 2019 a speciální kolekce vín

Pálava, Tramín červený a Müller Thurgau - vše z ročníku 2019 a vše v kategorii polosladká nebo sladká vína. Vinařství LAHOFER uvádí na trh tři novinky z loňské sklizně a k tomu jako bonus - v rámci nouzového stavu poslední "Krabici na doma" - tentokrát s přídomkem Rajská! Proč? Protože díky jejímu obsahu můžete projít zpět pěti roky v jedné z nejmalebnějších viničních poloh na Znojemsku. Rajská vinice leží na historických terasách na svahu řeky Dyje pod majestátním chrámem svatého Mikuláše a na dohled od dalších znojemských dominant: rotundy sv. Kateřiny, hradu, přehrady a Louckého kláštera.

Díky vertikální degustaci Cuvée Rajská, vyráběného ze tří regionálně typických odrůd VOC Znojmo (Ryzlinku rýnského, Veltlínského zeleného a Sauvignonu) ze stejného vinohradu, můžete porovnat, jakou charakteristiku vtiskla těmto jedinečným vínům nejen unikátní historická poloha a její podloží, ale právě i daný rok. A jako šestou láhev a současně i jako lákadlo do našeho projektu "Mějte svoji hlavu" přidáváme další cuvée, tentokrát Moje Hlava. Pokud se toho o pěstování révy a výrobě vína chcete přímo v našem vinařství dozvědět více, nebo máte ve svém okolí milovníka vína, kterému byste mohli tento zážitkový dárek věnovat, je projekt www.mejtesvojihlavu.cz tím pravým právě pro vás...

Kromě lehké a zábavné práce ve vinohradu vás pokaždé odměníme i dalším kulturním programem, rautem a degustací vín!

Krabice na doma VI. - Rajská obsahuje:
Cuvée Rajská, VOC Znojmo, 2015, polosuché
Cuvée Rajská, VOC Znojmo, 2016, polosuché
Cuvée Rajská, VOC Znojmo, 2017, polosuché
Cuvée Rajská, VOC Znojmo, 2018, suché
Cuvée Rajská, VOC Znojmo, 2019, suché
Cuvée Moje Hlava, moravské zemské víno, 2018, suché

Krabici na doma VI. si můžete objednat ZDE za 1.400,- Kč + dopravné, za které vám víno dovezeme až domů. Ostatní vína z našeho aktuálního ceníku, který naleznete v příloze tohoto mailu, včetně tří žhavých novinek objednávejte na objednavky@lahofer.cz.