LAHOFER Aktuálně Vinařství LAHOFER je ve finále soutěže Vinařství roku 2020
14. 01. 2021

Jsme mezi třemi finalisty kategorie velká vinařství ve Vinařství roku 2020

S potěšením oznamujeme, že Vinařství LAHOFER je ve finále soutěže Vinařství roku 2020 v kategorii velké vinařství. Děkujeme za projevenou důvěru, držte nám palce! Průběh soutěže můžete sledovat na  www.vinarstviroku.cz. Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorii proběhne 4. února 2021 v 18:00 na streamu www.vinarstviroku.cz.

11. ročník prestižní vinařské soutěže o titul Vinařství roku 2020 vyhlašuje Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za podpory Vinařského fondu a Jihomoravského kraje.

Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v ČR se statut soutěže zakládá na komplexním posuzování vinařských společností – nejen na základě kvality vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství v daném roce.

Vinařství soutěží ve třech kategoriích – malá, střední a velká vinařství. Z nich vzejde absolutní vítěz.
Svaz vinařů uděluje titul „Vinařství roku“ vinařství, které svým podnikáním v oboru nadmíru pozitivně vybočuje z řady ostatních vinařství v České republice. Titul se uděluje za vynikající kvalitu vín daného vinařství, za jeho tuzemské nebo zahraniční úspěchy, za významný počin ve prospěch oboru, za inovativní technologická řešení apod. Titul je uznáním výborného odborného výkonu a vztahuje se k roku udělení na základě zhodnocení rozmanité činnosti vinařství v roce 2020.

Na detaily se můžete podívat ZDE.