Vinařství Lahofer
Degustace vín

Degustace vín

Rezervace ochutnávky vín

Zavřít
Vyberte rezervaci

V klasickém kopaném vinném sklepě, v moderním sklepení s designovým barem, na terase vinného hrádku uprostřed vinohradů s výhledem na Rakousko, pod staletými trámovými stropy ve vesnickém selském stavení… Tam všude nabízíme našim zákazníkům, milovníkům vín (a to od skupinek přátel či výletníků, přes rodinné oslavy až po velké firemní eventy) degustace našich vín. Degustace obsahují nejen samotnou ochutnávku vín a to s výběrem vzorků dle přání zákazníka, samozřejmostí je i občerstvení (od jednoduchých sýrových mís až po bohaté rauty se specialitami tuzemské i mezinárodní kuchyně) a přítomnost odborníka z našeho vinařství. 

Nebráníme se ale ani zcela netradičním akcím typu vyjížďka s degustací vín přímo ve vinohradu a to takzvaně „na klíč“ podle přání zákazníka. 

Stačí se jen ozvat a prodiskutovat možnosti. Před uzavřením dohody je samozřejmostí zaslání závazné cenové nabídky. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů využijte prosím kontaktního mailu vino@lahofer.cz. Těšíme se na vaši návštěvu!

Jarní degustace LAHOFER a HANZEL v Praze, 2019

Jarní degustace LAHOFER a HANZEL v Praze, 2019

V úterý 14. května 2019 začínají v Praze tradiční jarní ochutnávky vín Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL s představením nových vín, čerstvě uvedených na trh. Uskuteční se vždy od 17. a 20. hodin v Hotelu Olšanka, ulice Táboritská 23, Praha 3 (salonek Praha, 2. patro). Kapacita každé z degustací je omezena počtem čtyřiapadesáti míst k sezení.
Termín: 14., 15. a 16. května 2019

Pozvat můžete i své přátele, rezervace ONLINE na akci je ale nutná. Cena degustace je 200,- Kč a zahrnuje padesátikorunové vstupné a 150,- Kč voucher na nákup vína. Vstupné vybíráme na místě při prezenci. Těšíme se na vás!
 

Hotel LAHOFER - malý sklep (kapacita 12 osob)

Hotel LAHOFER - malý sklep (kapacita 12 osob)

Skupinka až dvanácti osob může pohodlně posedět a ochutnat naše vína i s nabídkou jídel Hotelu LAHOFER v místním „malém“ sklepě. Ten je situován do původního sklepení, ze kterého vybíhá i jedna z mnoha větví známého historického znojemské podzemí. I do něj můžete se svými přáteli či obchodními partnery či spolupracovníky při degustaci nahlédnout. Útulné prostředí malého sklepa, kde nebudete nikým rušeni a odkud ani vy nemůžete rušit nikoho jiného, láká k posezení do časných ranních hodin…

Hotel LAHOFER - velký sklep (kapacita 40 osob)

Hotel LAHOFER - velký sklep (kapacita 40 osob)

Až autobus návštěvníků pojme „velký“ sklep Hotelu LAHOFER. Pro čtyřicítku lidí je připraven nečekaně moderní interiér s klasickým barem, promítací plochou, audiotechnikou, ale samozřejmě i se správně vychlazenými víny. Personál hotelu je tu schopen připravit hostům i bohaté studené a teplé rauty na přání, hudební produkci, nebo i menší taneční parket. Velký sklep má vlastní sociální zařízení.

Vinařství HANZEL - prezentační sklep (kapacita 24 osob)

Vinařství HANZEL - prezentační sklep (kapacita 24 osob)

Historický kládový lis, dubové sudy s nazrávajícím červeným vínem, intimní osvětlení a v zimě i v létě příjemná teplota vábící k posezení až čtyřiadvacet milovníků vína jsou atributy našeho prezentačního sklepa Vinařství a Hotelu HANZEL. Sklep přímo navazuje na technologickou část vinařství, takže není problém krátce nahlédnout i „pod pokličku“ samotné přípravy vína.

Sklep je ideálním prostorem pro menší firemní akce, jednání se zákazníky nad sklenkou výtečného vína, oslavy konce roku, soukromé párty nebo individuální degustace pro skupinky přátel. Víno dokážeme vysnoubit i s jídly a na požádání tak připravit teplý či studený raut, nebo jen studené mísy s degustačním soustem.

I zde můžeme pro pobavení zajistit reprodukovanou či živou hudbu. Prezentační sklep má vlastní sociální zařízení i vlastní oddělený vchod, takže si můžete být jisti, že zde nebudete nikoho rušit a nikdo nebude rušit ani vás.

Více na mapy.cz

Zarezervujte si degustaci

Vinařství HANZEL - velký sál (kapacita 90 osob)

Vinařství HANZEL - velký sál (kapacita 90 osob)

Velký otevřený prostor selského stavení s ohromnými původními trámy na stropu, dřevěnou podlahou a intimním moderním krbem nabízí posezení až pro devadesát osob. Je tedy ideální pro konání firemních akcí, seminářů, konferencí, ale i větších soukromých oslav jako jsou svatby, křtiny či kulatiny, nebo schůzí zájmových spolků a sdružení.

Ve velkém sále můžeme instalovat audiovizuální techniku včetně dataprojektoru a velkého promítacího plátna, ozvučení s mikrofonem, podle přání zákazníka dokážeme zajistit reprodukovanou i živou hudbu od harmonikáře, přes lidovou či cimbálovou kapelu až po jazzové či rockové muzikanty nebo diskžokeje.

Samozřejmostí je nabídka degustací vín Vinařství HANZEL doplněná krátkou prohlídkou samotného provozu a bohatá nabídka teplých i studených rautů „šitých na míru“ finančním či chuťovým požadavkům každého zákazníka.

Více na mapy.cz

Zarezervujte si degustaci

Autovýlet po vinicích

Autovýlet po vinicích

Chcete poznat vinohrady, na kterých zrají hrozny pro nejlepší vína Vinařství LAHOFER? A chcete přímo ve vinici ochutnat víno, které zde zrálo? Vyrazte s námi na Autovýlet. Nachystali jsme pro vás tři trasy v různé délce. Jsme připraveni na malé skupiny od 4 osob až po větší party do 16 lidí nebo i na celý autobus. Budeme se vám věnovat individuálně, cestu s vámi vždy absolvuje odborník z Vinařství LAHOFER.

Krátká trasa: od Hotelu LAHOFER, na Rajskou vinici, vinohrad U Hájku, na Lampelberg a zpět s devíti vzorky vín (cca 4 hodiny – např. 15:00 – 19:00 hod.).
CENA NA OSOBU: 950,- Kč (v ceně je zahrnuto: doprava, odborný průvodce Vinařství LAHOFER, degustační sousto – sýr + pečivo, 9 vzorků vín)

Střední trasa: od Hotelu LAHOFER na Rajskou vinici, do výrobního dvora Vinařství LAHOFER, na vinice U Hájku, Babičák, Lampelberg a zpět s 13 vzorky vín (cca 5 hodin – např. 15:00 – 20:00 hod.).
CENA NA OSOBU: 1.200,- Kč (v ceně je zahrnuto: doprava, odborný průvodce Vinařství LAHOFER, degustační sousto – sýr + pečivo, 13 vzorků vín)

Dlouhá trasa: od Hotelu LAHOFER přes Rajskou vinici, Vinařství LAHOFER, vinice U Hájku, Babičák, Lampelberg a Volné pole do Vinařství HANZEL a zase zpět s 15 vzorky vín a tříchodovou večeří ve Vinařství HANZEL (cca 7 hodin – např. 15:00 – 22:00 hod.)
CENA NA OSOBU: 1.500,- Kč (v ceně je zahrnuto: doprava, odborný průvodce Vinařství LAHOFER, degustační sousto – sýr + pečivo, 15 vzorků vín, tříchodová večeře v Hotelu HANZEL)

Termín je třeba rezervovat minimálně 30 dnů předem, objednávku vám potvrdíme do 3 pracovních dnů od jejího zaslání. 

Zarezervujte si degustaci