Vinařství Lahofer

Rezervace ochutnávky vín

Zavřít
Vyberte rezervaci

Blíží se LAHOFER Author Cup

29. 08. 2013
Krásné lesy, malebné hrady, zříceniny a zámky, třpytivá hladina Vranovské přehrady, brod pod Peksovým mlýnem, téměř kilometr celkového stoupání a sedmačtyřicet kilometrů v sedle horského kola. Sedmý ročník cyklistického maratonu kolem Vranovské přehrady, který je již tradičně součástí Author Maraton Tour, startuje 7. září 2013 v Chatové osadě Pohádka u Lančova.
Sedmačtyřicet kilometrů dlouhá a středně náročná trasa povede již tradičně z Chatové osady Pohádka kolem zříceniny hradu Cornštejn, přes Vysočany, Zblovice, Bítov, Chvalatice a pláž Vranovské přehrady na hráz přehrady a odtud dále přes lančovskou zátoku do Lančova a zpět do Pohádky. 
Na prvních pět závodníků v absolutním pořadí čekají kromě finanční hotovosti (vítěz dostane pět tisíc korun) i výtečná vína z Vinařství LAHOFER, které je hlavním sponzorem LAHOFER Maraton Cupu. 
Závodu se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i týmy. Zvláště klání firemních týmů se stalo v posledních ročnících velmi populární. V cíli pak společně ochutnáme nádherná vína Vinařství LAHOFER. Závod bude ukončen slavnostním vyhlášením výsledků, všichni dospělí závodníci obdrží jako poděkování za účast vína Vinařství LAHOFER. 
Přihlášku lze stáhnout na webových stránkách www.vranovskapohadka.cz, odeslat vyplněnou na adresu mtb@lancov.cz jako přílohu, nebo odevzdat osobně na adresách uvedených v kontaktech. Účastníci závodu, kteří odešlou přihlášku a uhradí startovné do 30. srpna 2013, hradí základní sazbu startovného. Přijetí přihlášky je podmíněno přiložením dokladu o zaplacení startovného. 
LAHOFER Maraton Cup nabízí sportovní vyžití a poměření sil i pro děti. Ty se o ceny pro nejlepší utkají na krátké trati přímo v areálu Chatové osady Pohádka, kde odstartují pět minut po začátku hlavního závodu. Dětský vložený závod je vypsaný pro čtyři věkové kategorie a to 1 – 3 roky, 4 – 6 let, 7 – 9 let, 10 – 14 let. Registrace malých závodníků proběhne přímo před závodem v Chatové osadě Pohádka. 
Všichni závodníci dětských kategorií budou oceněni věcnými cenami. 
Prvních pět závodníků v absolutním pořadí obdrží kromě věcných cen i finanční hotovost (vítěz 3 000 Kč) 
Absolutní vítězka ženských kategorií obdrží kromě věcných cen i finanční hotovost 3000 Kč. 
V průběhu závodu budou slosována všechna startovní čísla. Připraveno je další velké množství cen v celkové hodnotě 100.000,-Kč.