Vinařství Lahofer

Rezervace ochutnávky vín

Zavřít
Vyberte rezervaci

Máme „zlaté“ růžové!

05. 05. 2014
Naše Svatovavřinecké Rosé 2013 se v soutěži růžových vín Jarovín Rosé umístilo v konkurenci více než sto padesáti přihlášených vzorků na překrásném čtvrtém místě a za 87 získaných bodů (ze 100 možných) si tak odnáší jednu z jedenácti udělených zlatých medailí!
Pro nás je tato medaile o to cennější, že jsme ji obdrželi za víno kabinetní, které plníme do lahví typu Bordó se šroubovým uzávěrem. A ten je stále poněkud opovrhovaný. Přitom právě pro vína růžová či sladká, určená k vypití do dvou let, je „šroub“ praktický a pro kvalitu vína naopak výhodný. Především pro vína s ovocným aroma je jedinečným technickým řešením jak uchovat jejich chuť, svěžest a mládí bez změny kvality a senzorických vlastností. 
Výsledek letošního jedenáctého ročníku Jarovín Rosé tak dokazuje, že i do lahví, primárně určených pro segment Gastro, dáváme ve Vinařství LAHOFER skutečně kvalitní vína. 
Naše polosladké „zlaté“ růžové můžete ochutnat při přehlídce Jarovín Rosé 2014, a to 7. května ve Znojmě, 15. května v Českých Budějovicích, 22. května v Ostravě a 21. června v Ústí nad Labem. Další podrobnosti najdete na www.jarovin.cz.