Vinařství Lahofer

Rezervace ochutnávky vín

Zavřít
Vyberte rezervaci

Nová "sedmička" z našich vinařství

08. 11. 2019
Zatímco mladá vína ročníku 2019 z Vinařství LAHOFER i Vinařství HANZEL jsou již v tuto chvíli ke koupi u našich odběratelů, novinky v našich cenících k vám míří právě teď! Vybírat můžete ze sedmi nových vzorků, které jsme aktuálně pustili do prodeje.


 
V ceníku Vinařství LAHOFER nově najdete suché Rulandské bílé, ročníku 2018 ve výběru z hroznů, vyznačující se plnou, extraktivní chutí se stopami ovoce, lískového oříšku a jemné vanilky, nebo také Ryzlink rýnský v pozdním sběru ročníku 2018 s decentní éterickou vůní lipových květů a čerstvě utržených plodů meruněk. Čtveřici "lahoferáckých" novinek doplňují dvě červená vína: hořkočokoládový Dornfelder v pozdním sběru, ročníku 2016 a především Rulandské modré, které v roce 2017 vyzrálo ve vinici Lampelberg do výběru z hroznů.

Vinařství HANZEL uvádí do prodeje polosuché Chardonnay z Lampelbergu, pozdní sběr ročníku 2018, jehož chuť i vůni obohatilo několikaměsíční ležení v dubovém sudu. Vůni čerstvě oloupané kůry mandarinky najdete v polosuchém Kerneru, který jsme v polovině září 2018 posbírali ve vinici Volné pole. A i v nabídce Vinařství HANZEL najdete nové červené víno - v tomto případě Blauburger, pozdní sběr, ročník 2018. Tmavočervenou barvu tohoto vína doprovází příjemná vůně po povidlech a tmavém lesním ovoci.