Vinařství Lahofer

Rezervace ochutnávky vín

Zavřít
Vyberte rezervaci

Projekt Mějte svoji hlavu načíná už 5. ročník

20. 01. 2017
Už pátý ročník své existence načíná letos náš vinařský naučně-zábavný projekt Mějte svoji hlavu (www.mejtesvojihlavu.cz). Za tu dobu se v něm vystřídalo přes pět set patronů hlav vinné révy. Někteří z nich jezdili na akce do vinic a do našeho Vinařství LAHOFER a později i HANZEL jen jeden rok (po který patronát trvá), mezi současnými patrony jsou ale i takoví, kteří s námi před pěti lety začínali a patronát si neustále obnovují! Nejen pro ně nachystáme na červnovou akci "něco navíc".
Projekt "Mějte svoji hlavu" (www.mejtesvojihlavu.cz) je zaměřen na milovníky vín, kteří se o pěstování révy a výrobě vína chtějí dozvědět více. Pro ně jsme ve viniční trati Lampelberg u Vrbovce vyhradili pod stejnojmenným vinným hrádkem z roku 1860 kus vinohradu, na kterém při čtyřech sezonních akcích zkouší základy péče o vinnou révu. A to samozřejmě za odborného dohledu našich vinohradníků.

A naši patroni hlav už samozřejmě vědí i to, že po práci nabízíme i legraci. Takže po každé "dřině" ve vinohradu následuje bohatý raut a samozřejmě degustace vín z Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL.

Patronát nad hlavou vinné révy si pořizují nejen sami milovníci vín, ale je i pěkným dárkem pro ty, kteří se o víně chtějí dozvědět více, nebo i pro obchodní partnery. Pro firmy navíc nabízíme teambuildingovou verzi projektu "Mějte svoji hlavu".

Chcete-li se o projektu dozvědět více, využít ho jako vinařský zážitkový dárek, nebo se třeba sami zúčastnit některé z našich plánovaných příštích akcí, navštivte stránku www.mejtesvojihlavu.cz, kde se můžete on-line zaregistrovat, stát se patronem a dokonce si vybrat hlavu vinné révy s číslem, které je vám sympatické. Třeba jako datum vašeho narození!

Nejbližší akce letošního ročníku - degustace mladých vín z tanků - se koná 11. února. Více o ní se dozvíte ZDE.