09. 08. 2024

Queenie

Legendární revival kapela se vrací do vinařství

QUEENIE již od roku 2006 pečují o repertoár Freddie Mercuryho a Queen. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách je důvodem k takto velikému zájmu diváků, a dalo vzniknout suverénně nejúspěšnější tribute kapele v České republice a jedné z nejuznávanějších tribute kapel na světě.

Svůj obor definují jako koncertní divadlo a ve své kariéře uskutečnili přes tisíc koncertů po několika kontinentech.

Jako hosté vystoupili na koncertech Leoše Mareše nebo na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II. Velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux v roce 2008, kde také o 11 let později vystoupili jako historicky první česká kapela na legendárním Montreux Jazz Festival.
Kapela v současnosti patří mezi nejžádanější české interprety na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru, a několikrát do roka odjíždí na turné do skandinávských a dalších evropských zemí. V září 2021 měla v O2 areně premiéru jejich nová megashow světového formátu QUEEN RELIVED.

Vstupenky k zakoupení ZDE a nebo ve wine baru LAHOtéka ve vinařství.

Koncert začíná v 20:00.

Celý prostor vinařství, včetně wine baru LAHOtéka bude z důvodu příprav koncertu otevřen pouze do 14.00.

Pro návštěvníky koncertu s platnou vstupenkou bude areál přístupný od 18:00, otevřeny budou pouze venkovní bary s vínem, nealko nápoji a jídlem, vnitřní prostory wine baru zůstanou uzavřeny.

Parkování zajištěno.

Jde o open air akci, počítejte tedy prosím i s variantou, že se koncert bude konat i za deště či zhoršených povětrnostních podmínek a nebude se kde v takovém případě schovat. Přizpůsobte tedy prosím svůj oděv a obutí aktuálnímu počasí.

V případě deště přineste pláštěnky, deštníky mohou z důvodu bezpečnosti ohrožovat ostatní účastníky koncertu.

Další upozornění, co si nelze do areálu vzít:
- vlastní jídlo a pití
​- deštníky
- vlastní židle
- selfie tyče / tyče / vlajky
- psy a jakákoliv jiná zvířata
- jakékoliv nelegální drogy
- vodní dýmky
- jakékoliv zbraně
- sklo či skleněné předměty
- nůžky
- výbušné látky - trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny
- ostatní nebezpečné předměty, které by mohly způsobit škodu na zdraví či majetku jak akci, tak pořadateli akce a návštěvníků